KONST / Litografier / Färglitografi 13636708
nr 1363 6708
Curt Hillfon
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 12/100, bladets mått: 78x63 cm
Curt Hillfon, född 1943 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 november 2020
kl 18:48:47
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
350 kr